• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росіяни розповіли, за що люблять Путіна

Реклама на dsnews.ua
Головними досягненнями Володимира Путіна росіяни назвали підвищення боєздатності і реформу збройних сил і зміцнення міжнародних позицій Росії

Про це свідчать дані опитування "Левада-Центру", опубліковані 24 квітня, інформує "ДС".

Згідно з дослідженнями, 32% % жителів Росії відчувають до Путіна держави симпатію, а 10% росіянин - захоплення. Ще 17% відсотків відносяться до Путіна нейтрально, байдуже, а 27% відсотків "не можуть сказати про нього нічого поганого". Негативно ставляться до Путіна 4% росіян, а ще 6% - насторожено.

При цьому 72% росіян заявили про свою довіру президенту. Не довіряють лідеру країни 19%, 9% не змогли відповісти на дане питання.

Головними досягненнями Путіна за роки його роботи на посаді глави держави росіяни назвали підвищення боєздатності і реформу збройних сил (17%) і зміцнення міжнародних позицій Росії (14%). Крім того, по 8% відзначили досягнення порядку в країні, підтримання спокійної політичної обстановки, рішення чеченської проблеми.

Найменш вдалими в роботі Путіна жителі країни визнали боротьбу з корупцією, хабарництвом, а також підвищення рівня життя громадян, зростання зарплат і пенсій (по 32;), приборкання олігархів і обмеження їх впливу (21%).

Опитування "Левада-Центру" проводився з 7 по 10 квітня. У ньому взяли участь 1600 чоловік в 137 населених пунктах 48 регіонів країни.

    Реклама на dsnews.ua