• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Російська сторона заявила, що Рада перегляне постанову про місцеві вибори

Реклама на dsnews.ua

Заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак стверджує, що під час переговорів в Берліні українська сторона погодилася переглянути постанову про призначення місцевих виборів в Україні

Про це він заявив під час пресконференції за результатами зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" в Берліні, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За словами Козака, прийняття українським парламентом постанови про призначення місцевих виборів погіршило ситуацію з урегулюванням конфлікту, адже зазначені в постанові умови проведення місцевих виборів суперечать мінським домовленостями.

"Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яку було ухвалене 15 липня", — заявив він.

Нагадаємо, 15 липня Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня. У постанові парламенту мова йшла про те, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть бути проведені тільки після отримання Україною контролю над кордоном і виведення окупаційних військ з території Донбасу.

Президент Росії Володимир Путін в розмові з українським колегою Володимиром Зеленським розкритикував постанову Верховної Ради про проведення місцевих виборів, оскільки вона нібито суперечить мінським домовленостями.

    Реклама на dsnews.ua