• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Російські окупанти на Донбасі за тиждень втратили загиблими 13 осіб

Реклама на dsnews.ua
Окупаційні війська Російської Федерації несуть на Донбасі втрати особового складу і техніки

Про це свідчать дані розвідки, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу штабу Операції об'єднаних сил.

За підтвердженими даними розвідки, втрати російсько-окупаційних військ за минулий тиждень з 29 червня по 5 липня склали:

загиблими - 13 осіб;
пораненими і травмованими - 15 осіб;

Крім того, за минулий тиждень ВСУ знищили один автоматичний станковий гранатомет противника. Також ворог втратив посаду радіоелектронної розвідки, окремий вузол зв'язку та автомобіль "УРАЛ".

"Командування операції Об'єднаних сил підкреслює, що у разі загрози життю та здоров'ю наших воїнів, при спробах захоплення територій, проведення штурмових дій або здійснення обстрілу з боку збройних формувань Російської Федерації, військовослужбовці Об'єднаних сил завжди дають і будуть давати адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику з метою придушення його вогневих засобів і припинення агресивних дій", - йдеться в повідомленні.

Окремо відзначено, що в підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Все частіше зустрічаються випадки вживання алкоголю і наркотиків. Так, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння військовослужбовці втрачають свою штатну зброю, влаштовують масові бійки в яких є загиблі і поранені.

Командування підрозділів незаконної окупаційної влади стурбоване комплектацією своїх полків і бригад особовим складом, оскільки кількість бажаючих, які приїжджають воювати за псевдореспубліки з РФ зменшується.

"Повним ходом йде агітація місцевого населення чоловічої статі поповнити ряди окупантів за 15000 російських рублів в місяць. Але марно, місцеве населення не бажає служити окупаційної влади", - відзначили в штабі ООС.

    Реклама на dsnews.ua