• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

РосЗМІ розмріялись, що після відставки Авакова Зеленський "здасть" Донбас

Російське ЗМІ розродилося статтею з приводу відставки глави МВС України Арсена Авакова, в якій поділилося мрією кремлівських пропагандистів про здачу Донбасу

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Стаття під назвою "Відставка Арсена Авакова: новому главі МВС України доведеться "здати Донбас" з'явилася 15 липня на MK.RU, передає "ДС".

У ній пропагандисти розмірковують про те, що відбуватиметься в Україні, якщо новим главою МВС стане Денис Монастирський.

"Арсен Аваков у нинішній конфігурації української влади був публічним запобіжником від "зради" — він завжди публічно виступав проти будь-яких перетинів "червоних ліній" у питаннях війни на Донбасі, пропонував проведення локальних бойових операцій з узяття під контроль по черзі окремих міст самопроголошених республік і їздив із Володимиром Зеленським на всі значущі саміти з приводу війни. Саме Авакову приписують проведення уроку з ліквідації неграмотності для українського президента в літаку, що віз делегацію України на саміт у Парижі в грудні 2019 року. Тоді Зеленський раптово зупинився за крок від обіцянки прямих переговорів із бунтівними республіками Донбасу", — пише російське видання.

"Зараз до управління українською МВС може прийти людина з команди Зеленського, яка не зачепить людей і систему колишнього міністра Авакова. А Арсен Аваков більше не заважатиме президентові України проводити в життя миротворчі ініціативи в рамках свого власного розуміння війни на сході", — вважає росЗМІ.

При цьому пропагандисти підкреслюють, що "Зеленський позбувся запобіжника".

Нагадаємо, 15 липня народні депутати 291 голосом відправили Авакова у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua