• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Розчарування в Зеленському: на Банковій поскаржилися на негатив в ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський продовжує реалізовувати свій курс щодо змін в державі, проте ЗМІ, що належать опонентам, висвітлюють його діяльність негативно

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи результати останнього соціологічного опитування, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Володимир Олександрович абсолютно точно дотримується заявлених цілей, незалежно від медійно модельованого опонентами негативу, — обовʼязкова трансформація старої держави, виведення держави з традиційного корупційного формату, підвищення її конкурентності… І саме тому він є політиком року вже другий рік поспіль", — зазначив Подоляк.

У той же час він підкреслив, що розчарування — це субʼєктивна категорія, при цьому "суспільство хоче швидких і ефективних рішень".

За словами радника голови ОП, такі рішення є, частина з яких "протискається через фундаментальний опір, через відвертий тіньової лобізм масштабних політико-фінансових груп".

"Це час, ресурси і знову час", — додав Подоляк.

Як повідомляла "ДС", згідно з опитуванням соціологічної служби Центру ім. Разумкова, 42% громадян назвали президента Володимира Зеленського розчаруванням року. При цьому 20% опитаних назвали Зеленського політиком року, проте в кінці 2019 року політиком року його назвали 46%.

    Реклама на dsnews.ua