• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рожкова та Сологуб відповіли на претензії Ради Нацбанку

Реклама на dsnews.ua

Перший заступник глави Національного банку Катерина Рожкова назвала кілька причин висловлення недовіри їй і заступнику голови НБУ Дмитру Сологубу зі сторони Ради Нацбанку

Про це Рожкова написала у своєму Facebook, передає "ДС".

"Запитання: Чим саме ми з Дмитром Сологубом могли засмутити Раду Національного банку, за що отримали догану та недовіру? Варіанти відповідей: стабільний банківський сектор під час пандемії, зниження інфляції до цільового рівня, однознакові ставки за кредитами, прозорі комунікації. Якшо серйозно, тут є правильна відповідь — це наші з Дмитром комунікації", — написала вона.

На думку Рожкової, справа в її і Сологуба коментарі виданню KyivPost для публікації про Національний банк.

"нічого крамольного, що б йшло у розріз з "генеральною лінією партії" не озвучувалося. Ми казали, що незалежність НБУ — це про колегіальність. Що новій команді треба трохи часу, щоб спрацюватися. І все у такому дусі. Не вірите, що у 2020 році можуть оголошувати догану за спілкування з засобами масової інформації?! Я теж до кінця не вірила, що цензура дійшла до стін Національного банку", — додала вона.

Дмитро Сологуб, зі свого боку, написав в Twitter, що прозорість є однією з пʼяти цінностей НБУ.

"Саме за це ми отримали престижну нагороду у 2019 році. Тому виглядає дико отримати догану за професійні та неупереджені комунікації", — написав Сологуб.

Як повідомляла "ДС", 2 жовтня Рада Національного банку на своєму засіданні прийняла рішення про висловлення недовіри і оголошення догани першому заступнику голови НБУ Катерині Рожковій і заступнику голови Дмитру Сологубу.

    Реклама на dsnews.ua