• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Розмови можемо і три роки вести": Арахамія висловився про коаліцію "слуг" з "Батьківщиною"

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія не бачить передумов для створення нової коаліції в парламенті

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив журналістам біля будівлі парламенту, передає "ДС".

"Для того, щоб була коаліція, потрібно коаліційну угоду. Її потрібно обговорювати, потрібно провести через фракцію, потрібна програма — це великий процес. Станом на зараз таких процесів я не бачу. Можливо, є розмови, але розмови — це робочий режим, розмови можемо і три роки вести", — сказав Арахамія.

Він також прокоментував пропозицію лідера фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко сформувати нову коаліцію.

"У парламенті багато маніпуляцій, тому я на це не звертаю увагу. Ми спілкуємося з усіма фракціями без виключення ... Але ми в теорії можемо мати широку коаліцію, ми можемо взяти групу "Довіра", "За майбутнє", фракції "Голо" і "Батьківщину" — такий проєкт є, в теоретичному плані. Але диявол в деталях. Коли почнемо спілкуватися і малювати коаліційну угоду, будемо мати дуже багато непорозумінь з точки зору ідеологічної і політичної", — уточнив Арахамія.

Нагадаємо, парламентська фракція "Батьківщина", лідером якої є колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, готова створити коаліцію з "слугами народу".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua