• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Розплата за брехню: російську пропагандистку госпіталізували з переломом

Російська пропагандистка Катерина Стриженова, яка впала в прямому ефірі телешоу "Час покаже", яке було присвячено Голодомору 1932-33 рр. і нібито перекручуванню Україною історії, госпіталізована з переломом руки

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів її співведучий Руслан Осташко, передає "ДС" з посиланням на "Газету.Ru".

"У студії було дуже напружено. У цей момент Катерина оголосила про перерву на рекламу. Вона часто дуже близько до серця все сприймає, мабуть так сталося і цього разу. Вона задумалася, оступилася і впала. В результаті травма руки, перелом. Зараз вона в лікарні. Ми всі бажаємо їй якнайшвидшого одужання", — розповів Осташко.

В ефірі обговорювали нещодавню заяву віце-прем'єра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова про видворення російських громадян з Криму після деокупації.

«Ми обговорювали дуже емоційні і близькі нам теми — міністр України пообіцяв депортувати 500 тисяч росіян з Криму, там же, на Україні ввели величезні штрафи за заперечення Голодомору. Все це відбувається на тлі спроб переписати нашу історію. Рівень емоцій був високий, в кінці блоку деякі експерти стали говорити про те, що нам — Росії — треба просити вибачення за свої гріхи перед іншими народами і країнами і покаятися», — сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що російська пропагандистка Катерина Стриженова впала в прямому ефірі програми "Час покаже".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua