• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Розвідка України не підтвердила вбивство окупантів, які розстріляли беззбройних українських військових

Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України не має точної інформації, що російських окупантів, які стратили двох українських військових, згодом знищили

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник ГУР Андрій Юсов, передає "ДС" із посиланням на "Радіо Свобода".

Юсова попросили прокоментувати слова начальника Авдіївської міської військової адміністрації Віталія Барабаша, який 3 грудня повідомив про ліквідацію всіх окупантів, які були на тих позиціях, де застрелили беззбройних українських бійців.

"Зараз важко сказати, що "тих самих" ліквідували, але ситуація під Авдіївкою і там, даним конкретним населеним пунктом, дуже динамічна і не поодинокі випадки, коли укріплення переходять із рук у руки, проте стверджувати, що саме тих ліквідовано, ми зараз не можемо. Ці моменти треба додатково верифікувати", – пояснив Юсов.

На запитання, чи відомо, які саме російські військові це зробили, представник ГУР відповів, що "це чутлива інформація", і деталі з'ясовуватимуть під час розслідування.

Як повідомляла "ДС", російські окупанти біля Степового на Авдіївському напрямку розстріляли двох українських солдатів, які здавалися в полон через нестачу боєприпасів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua