• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Рубан розповів, коли школярі Києва повернуться до очного навчання

Через "червону" зону адаптивного карантину в Києві всі школи перевели на дистанційку. Учні повернуться до школи тільки тоді, коли стабілізуються або знизяться показники захворюваності на COVID-19

Голова Держспоживслужби в Києві Олег Рубан;
Голова Держспоживслужби в Києві Олег Рубан; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів голова Держспоживслужби в Києві Олег Рубан в етері "Україна 24", передає "ДС".

За словами держслужбовця, на сьогодні рушійною силою захворюваності є діти і підлітки, які переносять штам коронавірусу "Дельта".

"З метою зниження зростання захворюваності саме обмеження спілкування даного колективу дітей з дорослими, а це майже 30% — понад 900 тисяч осіб (учні та педагоги) — дозволить знизити поширення епідемії в Києві. Тому на цьому тижні будемо спостерігати за показниками, а далі вже будуть приймати рішення про можливий перехід на звичайне очне навчання", — зазначив Рубан.

Він підкреслив, що рішення по школах буде прийматися міською комісією ТЕБ і НС після отримання даних.

"Теоретично можна це запропонувати (повернення шкіл до очної роботи — ДС), коли будуть показники стабілізовуватися або знижуватися, але сьогодні таких показників немає", — додав Рубан.

Нагадаємо, згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київ перейде до "червоної" зони епідемічної небезпеки з 1 листопада.

Як писала "ДС", Рубан заявив, що в Україні з 2008 року спостерігається масштабна антивакцинальна кампанія. У зв'язку з цим в країні фіксуються низькі темпи вакцинації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua