• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Рубель став головним поліцейським Харківщини

Національну поліцію Харківської області очолив полковник Андрій Рубель

Полковник Андрій Рубель
Полковник Андрій Рубель
Реклама на dsnews.ua

Нового керівника регіонального відомства представили сьогодні державний секретар МВС Олексій Тахтай і голова Національної поліції України Ігор Клименко, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу поліції Харківської області.

Кандидатура Рубеля була узгоджена за пропозицією керівництва НПУ. Сьогодні, 4 грудня, його представили особовому складу.

Під час представлення Клименко зазначив, що головним пріоритетом в роботі поліції є довіра громадян. Тому керівник поліції регіону повинен відповідно організувати роботу підлеглих. Також Клименко окреслив пріоритетні завдання для харківської поліції на найближчий час, серед яких — боротьба з наркозлочинами, активізація протидії організованій злочинності, здійснення комплексу превентивних заходів для зменшення аварійності на автошляхах міста та області.

Андрій Рубель почав службу в органах внутрішніх справ з оперуповноваженого відділу карного розшуку Солом'янського районного управління Києва. У період з 2005 по 2020 роки працював на різних посадах в поліції Києва і Київської області, в ГУБОЗ МВС України, Департаменті карного розшуку, внутрішньої безпеки, стратегічних розслідувань Національної поліції України, керував роботою поліції Закарпатській області.

    Реклама на dsnews.ua