• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Рудик заявила, що "Слуга народу" проситься в коаліцію з "Голосом"

Представники партії "Слуга народу" та Офісу президента України періодично проводять переговори з лідером партії "Голос" Кірою Рудик про можливість об'єднання в парламентську коаліцію

Кіра Рудик
Кіра Рудик
Реклама на dsnews.ua

Про це Рудик сказала в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Зі мною циклічно хтось веде переговори, щоби ми приєдналися (до коаліції — ред.). Час від часу на мене виходять представники або Офісу (президента — ред.), або партії" Слуга народу "з переговорами про те, де ми можемо об'єднати наші зусилля", — сказала політикиня.

Кіра Рудик відзначила, що незалежно від перебування в коаліції чи в опозиції "Голос" завжди підтримує "правильні для країни" дії влади.

За її словами, останні кроки президента Володимира Зеленського викликають у її партії "великі надії". Рудик вважає, що "це дійсно системні, проукраїнські, державні кроки", і "Голос" їх підтримує, тому що "можливо, з цього щось вийде!". При цьому вона не уточнила, що це за кроки.

У той же час лідерка "Голосу" зазначає, що треба дивитися, якими будуть наступні кроки, "тому що це повинні бути не два-три випадкові державні рішення, а результат певного плану".

Вона додає: "Тоді і будемо говорити".

На питання, які посади в уряді могли б обійняти представники "Голосу" в разі входження в коаліцію зі "Слугою народу", Рудик відповіла: "Якщо буде кілька напрямків, де ми можемо повною мірою реалізувати заплановані реформи, то ми готові взятися за це і робити".

Відзначимо, що спочатку "Слуга народу" сформувала монобільшість у Верховній Раді, так що коаліція їй була не потрібна. Але зараз їй явно не вистачає голосів через кількість виключених і тих, хто сам вийшов із фракції.

Нагадаємо, в КВУ підрахували, що за останні п'ять місяців роботи народні депутати "Слуги народу" забезпечили 226 голосів тільки за ухвалення двох законів.

    Реклама на dsnews.ua