• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Керівництво "Слуги народу" вирішило "з'їсти" плювок Ситника, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Судячи з усього, керівництво фракції "Слуга народу" вирішило "зʼїсти" плювок в обличчя всій країні від Артема Ситника, призначення якого на посаду директора НАБУ було визнано неконституційним

Про це заявив одіозний народний депутат провладної фракції Олександр Дубінський, інформує "ДС".

"Сьогодні звернувся до глави фракції (Давида, — прим."ДС") Арахамії з проханням надати мені можливість виступити від фракції на засіданні Ради у звʼязку з надзвичайною ситуацією — підривом конституційного ладу і невиконанням рішення Конституційного Суду громадянином Ситником. Рішення Конституційного Суду автоматично припинило повноваження корупціонера Ситника як директора НАБУ", — написав Дубінський у себе в Telegram.

Він підкреслив, що "будь-яка поява цього громадянина, починаючи з 28 серпня, в кабінеті директора НАБУ є незаконним проникненням в державну установу".

"Дії громадянина Ситника, а також заяви від імені НАБУ, про нібито політичну вмотивованість рішення Конституційного Суду, повинні стати предметом негайного реагування з боку правоохоронних органів та окремого кримінального розслідування за статтями Кримінального кодексу про умисне невиконання рішення Конституційного Суду.

Громадянин Ситник, навмисне підриваючи конституційні засади, вважає себе вищим за Конституцію і закони і переконаний, що його зовнішні покровителі прикриють його. І, судячи з усього, цей плювок в обличчя всій країні керівництво фракції вирішило "зʼїсти", — додав скандальний нардеп.

Дубінський повідомив, що від фракції СН сьогодні на пленарному засіданні ВР "виступить депутат Гришина з поздоровленням з Днем знань"

"Я ж все одно буду наполягати на наданні мені слова на сесії. Вперше в історії України державний чиновник на очах у всіх робить особливо тяжкі злочини, підриває конституційний лад. На це треба негайно реагувати президенту, до якого я вчора звернувся з персональним відеозверненням, Верховній Раді, Генеральному прокурору і ДБР ", — резюмував він.

Як писала "ДС", 28 серпня КСУ опублікував рішення про неконституційність призначення Ситника директором НАБУ. Своєю чергою у Нацбюро заявили, що "факт визнання неконституційним указу президента про призначення на посаду не припиняє повноважень" Ситника і не означає його звільнення.

    Реклама на dsnews.ua