• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

З Богданом Зеленський був енергійний, різкий і простий, - "слуга" Богуцька

Реклама на dsnews.ua
Після відходу з Офісу президента Андрія Богдана глава держави Володимир Зеленський замкнулося і демонструє "дику втому"

Про це заявила народний депутат фракції "Слуга народу" Єлизавета Богуцька, передає "ДС".

Вона зізналася, що їй "дуже не подобається конфлікт Зеленського з Богданом".

"Я не знаю Володимира, але поважаю його, і знаю (і добре ставлюся) до Андрія... Багатьом з вас не подобався голова ВП, який постійно шепотів президенту на вухо. Але згадайте президента в період Богдана: енергійний, різкий, з гумором, простий, живий. Мені здалося, що після відходу Андрія Володимир замкнулося. Стала читатися втому. Дика втома", - написала Богуцька сьогодні у себе в Facebook.

До нинішнього глави ОПУ - Андрію Єрмаку - парламентарій відноситься насторожено, називаючи його "тінню президента", яка "іноді знаходиться попереду".

"Нещодавно прочитала у Єрмака, що він був в Берліні у міжнародних справах. І з ним разом працювали міністри (...) Один коментар я відіслала "95 кварталу": "А в Києві я - з внутрішніх справ і зі мною разом працює президент Зеленський". Погодьтеся, така формула куди небезпечніше, ніж шепоче Богдан, особливо, коли президент-новачок втрачається з відповіддю. У березні на зустрічі з фракцією Андрій Єрмак сказав, що такі зустрічі і консультації тепер будуть постійними. Це була ексклюзивна зустріч, без повторів. Зараз я не захищаю ні одну із сторін. Але конфлікт вийшов дивним чином в публічну площину і мені це страшенно не подобається", резюмувала Богуцька.

Напередодні, 11 червня. Андрій Богдан розмістив у себе на сторінці в Facebook пост, в якому дорікнув президента Володимира Зеленського в тому, що той "перетворив владу у посміховисько" і "ввергає країну в хаос".

Таким чином він відреагував на інтерв'ю Зеленського, в якому той заявив, що "Андрюху зіпсувала влада".

    Реклама на dsnews.ua