• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Я такого не говорив": Шкарлет заперечує свою підтримку Партії регіонів

Реклама на dsnews.ua

В. о. міністра науки і освіти Сергій Шкарлет стверджує, що балотувався в облраду через тиску ОДА, а про повну підтримку поглядів і принципів Партії регіонів ніколи не говорив

Про це сам Шкарлет заявив в інтерв'ю Lb.ua, передає "ДС".

"У 2010 році мене обрали ректором, в травні я почав виконувати свої обов'язки. У вересні люди з керівництва обласної адміністрації мені сказали: "Ти балотуєшся". Попит на рейтингових політиків завжди був, є і буде", - розповів Шкарлет, додавши, що "реально не міг" відмовитися від цієї пропозиції.

В. о. глави Міносвіти заперечує, що в 2010 році говорив журналістам про повну підтримку поглядів і принципів Партії регіонів.

"Для мене це дуже дивне інтерв'ю. Повірте, я цього інтерв'ю реально не читав. І точно такого не міг сказати. ...Я такої фрази не говорив. ...Я не давав це інтерв'ю. Можливо, там є питання, які мені задавали, але цей абзац я взагалі не пам'ятаю", - сказав Шкарлет.

За словами Шкарлета, з міністром освіти часів Януковича Табачником у нього були робочі відносини - такі ж, як з іншими главами Міносвіти: Гриневич, Квітом і Вакарчуком.

Про те, що він 5 років був депутатом БПП у Чернігівській облраді, Шкарлет розповів так: "Петра Порошенка у 2015 році обрали 54% виборців, у той час він був найрейтинговіший політик. Були великі надії, у мене так само. Я тоді в ті 54% теж входив, підтримав".

Як повідомлялося, незважаючи на масові протести і позицію профільного комітету ВР, Кабмін 25 червня призначив Шкарлета заступником міністра - в.о. міністра освіти і науки. Противники призначення Шкарлета стверджують, що він соратник одіозного ексміністра Дмитра Табачника, а також звинувачують його в науковому плагіаті.

Сам Шкарлет заперечує використання чужих робіт у своїй дисертації.

    Реклама на dsnews.ua