• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Саакашвілі йде на протистояння з Єрмаком, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Ексголова Офісу президента Андрій Богдан і голова виконкому Національної ради реформ при президентові України Михайло Саакашвілі своїм спільним фото і синхронними постами в Facebook можуть демонструвати нинішньому главі ОП Андрію Єрмаку, що вони об'єдналися проти нього

Таке припущення висловлюється в статті "Саакашвілі з Богданом і Ясько проти Єрмака: Як ця трійця може зіпсувати" слугам "місцеві вибори", розміщеної на сайті Depo.ua, інформує "ДС".

За однією з них, поява Саакашвілі поруч з Богданом може означати, що голова виконкому Національної ради реформ включається у велику гру, результатом якої має стати відставка Єрмака і серйозне переформатування в оточенні Зеленського, включно з переформатуванням фракції "слуг".

Видання нагадує, що раніше влітку в структурі монобільшості відбулася реорганізації: приблизно 10-12 депутатів перейшли до умовної групи впливу Коломойського. Крім того, частина групи "Довіра" також увійшла в повну координацію з групою цього олігарха. А це означає, що Банкова вже не зможе розраховувати на голоси всієї "зеленої" фракції і її сателітів з "Довіри" і "За майбутнє" без торгів з ними.

"Таким чином, на горизонті замаячила примара коаліційного уряду. Що обіцяє істотно послабити позиції Зеленського. У цій історії важливими гравцями стануть всі скривджені на Єрмака і президента, який став на бік глави свого офісу", — йдеться в статті.

На підтвердження такої версії видання нагадує, що виключений з фракції "слуг" Гео Лерос, якого пов'язують з Богданом, встав на сторону "євросолідарності", звинувативши своїх колишніх колег в блокуванні ТСК щодо зриву спецоперації із затримання вагнеровцев. Саакашвілі ж недавно вкрай негативно оцінив призначення керівником Одеської митниці свого часу люструвати Дениса Пудрика, зятя ексдепутата Сергія Куніцина, який очолює Консультативну раду у справах ветеранів при президенті.

"Тобто ще трохи, і ексголова Одеської області під час виборчої кампанії заведе стару пісню про "бариг". Тільки прізвища в ній будуть інші. А чи буде висуватися Ясько в мери Києва чи ні — питання не першорядне. Головне, що Богдан і Саакашвілі — в дуеті", — зазначає видання.

"У мене з Андрієм дружні відносини, рівно так само, як і з багатьма іншими з різних політичним бекграундом. У себе вдома, за дружнім столом, я можу обговорювати будь-які теми з ким завгодно. Ніяких загальних політичних і партійних проєктів я з Андрієм Богданом найближчим часом створювати не збираюся. Це не заважає нашому спілкуванню ", — заявив він.

    Реклама на dsnews.ua