• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Саакашвілі не дали грошей на реформи (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua
Фінансовий супровід діяльності Виконавчого комітету Національної ради реформ, який очолює колишній президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, за рахунок коштів державного бюджету не передбачено

Відповідний висновок можна зробити з офіційної відповіді Державного управління справами на запит "Українських Новин", передає "ДС".

"Положення про Національну раду реформ, затвердженого Указом президента України від 13 серпня 2014 року №664, передбачено що голова та інші члени Національної ради реформ беруть участь у його роботі на громадських засадах. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Національної ради реформ проводиться Офісом президента України, Державним управлінням справами (в межах компетенції)", - йдеться у відповіді.

Також в Дус підкреслили, що відомством "витрати на забезпечення діяльності Національної ради реформ не планувалися і не проводилися".

Примітно, що коли Саакашвілі обіймав посаду голови Одеської ОДА, він стверджував, що живе за рахунок накопичених грошей. Про те, як він буде зараз вирішувати свої матеріальні питання, екс-президент Грузії поки не повідомляв.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 7 травня своїм указом призначив Михайла Саакашвілі головою Виконавчого комітету Ради національних реформ. Саакашвілі, у свою чергу, заявив, що готовий "витягувати Україну з болота". Грузія, яка домагається екстрадиції Саакашвілі, негативно відреагувала на його призначення і відкликала свого посла з Києва.

    Реклама на dsnews.ua