• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Саакашвілі обізвав владу України "не дуже талановитими, але дуже нахабними людьми"

Реклама на dsnews.ua

Глава Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі вважає, що влада в Україні в даний час належить "купці не надто талановитих, не надто освічених, але дуже нахабних і дуже безцеремонних людей"

Таку заяву Саакашвілі зробив на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"Мені зовсім не хочеться ходити по дахах, мені там не сподобалося, але я буду боротися до тих пір, поки українська економіка не звільниться. Доки люди не почнуть себе відчувати повноправними господарями у своїй країні, замість цієї купки не надто талановитих, не надто освічених, але дуже нахабних і дуже безцеремонних людей", — написав Саакашвілі.

При цьому він також заявив, що після обрання Володимира Зеленського президентом "все злодії, хто грабував до того, продовжують залишатися безкарними", а деякі навіть перебувають у владі.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 р. Саакашвілі був затриманий співробітниками СБУ за звинуваченням у співпраці з злочинними групами та організації мітингів, а також нібито отриманні з Росії близько $ 500 тис. На фінансування акцій протесту з метою повалення влади в країні. Спонсором Саакашвілі тоді називали побіжного соратника Януковича Сергія Курченко. Тоді політик втік від силовиків на дах будинку, але його спустили вниз.

    Реклама на dsnews.ua