• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Салют і парад військ: Кабмін затвердив план святкування Дня Незалежності

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з підготовки та святкування Дня Прапора та 30-ї річниці незалежності України

Реклама на dsnews.ua

Так, до Дня державного прапора передбачено проведення церемонії урочистого підняття Державного прапора України за участю президента, керівників органів державної влади в Києві і населених пунктах, де реалізовано проект "Найбільший державний прапор України", а також в дипломатичних установах за кордоном. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

До Дня незалежності, 24 серпня, передбачено проведення: урочистого засідання Верховної Ради, урочистого концерту і параду військ на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності (з прольотом авіації в складі повітряної колони сил безпеки і оборони і збройних сил країн-партнерів), артилерійського салюту на Трухановому острові в столиці України.

Також в Києві (Михайлівська площа і Володимирський проїзд) буде організовано статичний показ сучасних зразків озброєння і техніки сил безпеки і оборони.

Крім того, буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро (Київський річковий вокзал, Труханів острів).

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту (мис Малий фонтан і Морський вокзал) відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і суден, а також пройде проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Крім того, 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи, а також пройде перший форум соціально-гуманітарного напряму "Саміт перших леді та джентльменів" на території Національного заповідника "Софія Київська".

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що свято до Дня Незалежності України, який відзначається 24 серпня, буде проходити протягом трьох днів. Серед урочистостей буде великий військовий парад як на суші, так і на воді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua