• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський видав "спойлер": на День Незалежності буде військовий парад (план святкування)

Свято до Дня Незалежності України, яке святкується 24 серпня, буде відзначатися впродовж трьох днів. Серед урочистих подій буде великий військовий парад як на суші, так і на воді

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на сьогоднішній пресконференції, передає кореспондент "ДС".

"30 років нашої незалежності. Символічний дуже рік, дуже важливий для нас, і ми зробимо все, щоб всі українці запамʼятали це на все життя", — сказав він.

Так, за словами Зеленського, свято відбуватиметься три дні — 22, 23 та 24 серпня.

Зокрема, 22 серпня уперше відбудеться вручення щорічної президентської премії "Національна легенда", якою відзначають великих українців, які прославляють Україну , як всередині країни, так і за межами її. Також буде великий концерт і двусторонні зустрічі з лідерами інших держав.

"З чого буде складатися свято, дуже коротко скажу вам. Як це кажуть зараз, "спойлерить", да? Складатися буде свято з трьох днів: 23 серпня — День прапора України. В усіх регіонах України піднімуться великі прапори, які будуть спеціально побудовані до цього дня і залишаться назавжди в центрах усіх регіонів України", — додав гарант. 

Також цього дня пройде перший саміт про деокупацію Кримського півострова "Кримська платформа", де будуть представлені близько 30 інших країн. 

Крім того, в цей день пройде великий концерт в Оперному театрі великих українців, легенд опери та балету, які приїдуть з інших куточків не тільки України, а й світу.

24 серпня — День Незалежності України — буде великий військовий парад. Як на суші, так і на воді.

"Буде і на Дніпрі, і в Одесі, і в Києві на Майдані", — уточнив Зеленський.

Великий концерт українських зірок цього дня відбудеться ввечері на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський обговорив з членами Кабміну єдину Концепцію святкування 30-річчя незалежності України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua