• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

САП вимагає від Киви понад 1,2 млн грн, "зароблених" на ямі

Спеціалізована антикорупційна прокуратура сьогодні, 20 травня, звернулася до Вищого антикорупційного суду з проханням стягнути необгрунтовані активи в сумі понад 1,2 млн грн з народного депутата

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає "ДС".

"Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими активів у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать народному депутату України та стягнення їх відповідно до українського законодавства в дохід держави", — сказано в повідомленні.

В ході розслідування було встановлено, що нардеп, незважаючи на те, що він не є власником обʼєкта нерухомості (жомова яма) і не маючи правомочності щодо володіння, користування і розпорядження ним, передав це майно в оренду субʼєкту господарювання з ознаками фіктивності.

За оренду нардеп протиправно отримав 1 242 236 грн. Ще 10 тис. грн були зараховані на банківський рахунок депутата як комісійні доходи за проведення безготівкових банківських операцій.

Нагадаємо, раніше народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа зазначив у своїй декларації жомову яму площею 400 кв. м, здача в оренду якої є одним з джерел його доходу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua