• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Сарган викрила Саакашвілі в підробці підпису, адвокат все заперечує

Реклама на dsnews.ua
Передане з ізолятора СБУ заяву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі є підробкою, проте його адвокат Руслан Чорнолуцький наполягає на автентичності документа

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган оприлюднила заяви Саакашвілі. Перше з них опублікував адвокат, а друге було написано власноруч Саакашвілі в ізоляторі під відеофіксацію у відповідності з вимогами КПК, передає "ДС".

"Інший почерк, чітка підпис у "заяві-заклику", щоб читалися" МСаак..." для кого? Навіть тут нечисленним мешканцям наметів "КолоРады" підсовують фейк", - зазначила вона.

Однак Чорнолуцький заявив, що опублікований документ підписаний Саакашвілі, передає "Українська правда".

Він зазначив, що Саакашвілі після затримання написав і передав йому кілька листів: лист дружині англійською, грузинською - Давид Сакварелідзе, іншим соратникам - опублікований лист.

"Він писав в некомфортних умовах, на кушетці, перенервував, писав швидко", - зазначив він.

"Другий документ (заява про відмову від адвоката, наданого Центром безоплатної правової допомоги) був написаний моєю колегою, яка допомагала оформляти документи, і текст заяви був написаний нею, а підписаний Саакашвілі - в присутності двох прокурорів і трьох представників ІТТ, у т. ч. начальника", - пояснив Чорнолуцький.

Рішення про написанні листа колегою адвоката було прийнято, за його словами, "прокурором і адвокатом безоплатної правової допомоги - щоб вона від руки написала, а Саакашвілі підписав".

Все про новий затримання Саакашвілі читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua