• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

СБУ довела причетність Нескромного до планування вбивства (ФОТО, АУДІО)

Реклама на dsnews.ua

Служба безпеки надала фотографії та аудіозаписи, які доводять причетність експершого заступника глави спецслужби Дмитра Нескромного до організації замовного вбивства начальника ГУ внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова

Докази оприлюднені пресслужбою відомства, передає "ДС".

Серед доказів — відео- та фотоматеріали, аудіозаписи розмов співробітника Антитерористичного центру СБУ Юрія Расюка, Дмитра Нескоромного та інших осіб, під час яких, зокрема, обговорюється організація вбивства, виконавці та інші деталі.

За версією слідства основним мотивом злочину стало те, що Наумов був перешкодою для повернення Нескоромного на високу посаду в керівництві СБУ, а також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в Службі.

Фігуранти справи розробили детальний план посягання на життя Наумова. Для його виконання Расюк протягом жовтня 2020 — січня 2021 підшукав виконавців злочину, забезпечив їх фінансування, організував стеження за Наумовим. Це також підтверджено матеріалами справи і відповідними аудіозаписами.

Незважаючи на прийняті фігурантами заходи конспірації, співробітники СБУ задокументували їх протиправну діяльність і попередили скоєння замовного вбивства.

Дмитру Нескоромному оголошено про підозру у вчиненні злочину — організації приготування вбивства. Зокрема, мова йде про ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України. Вживаються заходи щодо розшуку Нескоромного з метою допиту і вручення клопотання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, 23 січня в центрі Києва затримали полковника "Альфи" СБУ за підозрою в підготовці вбивства начальника главку внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, якого оголосили в розшук.

Нескромний відкинув всі звинувачення і спростував інформацію, заявивши, що його ніхто не затримував, а країну він покинув через побоювання за своє життя. Він також розкрив деякі деталі кримінального провадження.

    Реклама на dsnews.ua