• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

СБУ нагадала про загрозу атаки Росії на Україну з боку Криму

Реклама на dsnews.ua

З боку окупованого Криму залишається загроза подальшого наступу російської армії на Україну

Про це повідомила Служба безпеки України у відповіді на інформаційний запит Радіо Свобода про цілі та сценарії осінніх навчань українських силових структур в Херсонській області, в районі Північно-Кримського каналу, Каховської ГЕС і Каховського судноплавного шлюзу, передає "ДС".

"Посилюються угруповання збройних сил Російської Федерації та їх наступальний потенціал, регулярно проводяться масштабні військові навчання поблизу державного кордону України, що свідчить про збереження загрози військового вторгнення", — йдеться в повідомленні.

Також, за даними СБУ, зростає мілітаризація тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

Зберігається загроза з боку Російської Федерації вільному судноплавству в Чорному, Азовському морях та Керченській протоці, підкреслили у спецслужбі.

Нагадаємо, планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угруповання військ, які несуть бойову службу на кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим у Херсонській області, відбувалися в жовтні 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua