• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

СБУ не відкрила кримінальне провадження проти депутатів-сепаратистів Закарпаття

Реклама на dsnews.ua

Служба безпеки України не відкривала будь-яких кримінальних проваджень у зв'язку з виконанням гімну Угорщини депутатами Сюртовской сільській об'єднаної територіальної громади в Закарпатській області під час прийняття присяги

Про це повідомили в управлінні СБУ в Закарпатській області, інформує "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"На цей час йде перевірка інформації. Це все, що ми можемо повідомити зараз", — сказали в СБУ

Чи буде відкрито справу, зараз невідомо.

В СБУ відмовилися уточнити, чи проводилися якісь слідчі дії в ОТО і чи опитувались депутати і керівник тергромад.

Як писала "ДС", 21 листопада депутати Сюртовской обʼєднаної територіальної громади Закарпатської області під час прийняття присяги виконували гімн Угорщини. Служба безпеки України перевіряє можливі протиправні дії депутатів.

30 листопада СБУ провела в Закарпатській області санкціоновані обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів. Зокрема, перевіряється інформація про причетність фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто показово бурхливо відреагував на обшуки.

В інтернеті був опублікований відеоролик, на якому біля вʼїзду в місто Берегово людина в камуфляжі на тлі символіки "Правого сектора" загрожує жителям Закарпатської області угорського походження. Правоохоронці порушили кримінальну виробництво.

    Реклама на dsnews.ua