• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

СБУ обшукує найбільше сміттєзвалище Києва

Працівники Служби безпеки України проводять слідчі дії на головному сміттєвому полігоні Києва

Обшуки на сміттєзвалищі у Києві
Обшуки на сміттєзвалищі у Києві / kst.in.ua
Реклама на dsnews.ua

про це йдеться у повідомленні пресслужби ПрАТ "Київспецтранс"

Як повідомляється, 27 липня близько 30 співробітників СБУ прибули на полігон твердих побутових відходів №5 для виконання слідчих дій.

У "Київспецтрансі" заявили, що слідчі СБУ вбачають у діях службових осіб сміттєзлалища ознаки кримінального правопорушення за статтею 441 Кримінального Кодексу України "Екоцид" (масове знищення рослинного або тваринного світу, отруєння атмосфери або водних ресурсів, а також вчинення інших дій, що можуть спричинити екологічну катастрофу) стосовно захоронення відходів на полігонах №5 та №6.

"Полігон № 5 у селі Підгірці — єдине в Україні сміттєзвалище, яке обладнане системою збору та переробки фільтрату, та одним з небагатьох, захищених та оснащених для прийому твердих побутових відходів", — зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, 8 липня КМДА повідомила, що співробітники ДБР проводять обшуки в головному офісі приватного акціонерного товариства "АК" Київводоканал'відповідно до постанови суду у справі щодо обʼєктів будівництва водопровідно-каналізаційного господарства.

У Державному бюро розслідувань пізніше заявили, що перевіряли інформацію щодо привласнення столичними чиновниками і "Київводоканалом" коштів при будівництві Бортницької станції аерації в Києві та реконструкції комунальних обʼєктів столиці.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua