• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

СБУ поквапилася спростувати дані щодо листа по кандидатам від "ЄС" на Донеччині

Реклама на dsnews.ua

СБУ заявила, що інформація стосовно розсилки листів від спецслужби з проханням надати інформацію про кандидатів в депутати від "Європейської солідарності" у Донецькій області, є "фейком"

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці СБУ, передає "ДС".

"Служба безпеки України, ознайомившись із заявою народних депутатів фракції «Європейська солідарність» про нібито тиск з боку СБУ і вимогу надати дані про кандидатів на місцевих виборах у Донецькій та Луганській областях, офіційно повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності. Співробітники СБУ не надсилали до партії «ЄС» жодних листів такого змісту", — вказано у повідомленні.

Зокрема, запевняють у СБУ, такі вихідні номери як у «документа», на який посилається партія, не використовуються Головним Управлінням СБУ в Донецькій та Луганській областях, а вказаний номер телефону також йому не належить, уточнюють у спецслужбі.

"Окрім того, керівник, чий підроблений підпис стоїть на листі, у цю дату не виконував тимчасові обов’язки начальника управління", — пишуть правоохоронці.

В СБУ також наголошують, що "Служба безпеки України чітко дотримується чинного законодавства та діє виключно у відповідності до статті 19 Конституції України і статті 2 Закону України «Про Службу безпеки України»".

Правоохоронці, крім того додали, що "заяви представників фракції «Європейська солідарність» з цього приводу слід розглядати виключно через призму політичних перегонів і бажання отримати додаткові електоральні бали".

"Ми закликаємо всі без винятку політичні партії, які сьогодні беруть участь у виборах, не вдаватися до маніпуляцій, фейків та брудних технологій. І тим більше не намагатися втягнути у цей процес силові структури, які відповідають за безпеку держави та її громадян", — зазначили у СБУ та попросили ЗМІ не поширювати неперевірену інформацію, а у разі потреби звертатись до Служби за офіційними коментарями.

Щодо заяв про нібито тиск СБУ і вимогу надати дані про кандидатів на місцевих виборахСлужба безпеки України,...

Gepostet von Служба безпеки України am Dienstag, 6. Oktober 2020

Разом із тим у коментарях під дописом СБУ користувачі Facebook зазначають, що Служба робить політичні заяви що заборонено діючим законодавством. Крім того, вказують автори коментарів, СБУ досі не оголосила про початок розслідування стосовно фактів підробки внутрішніх документів.

    Реклама на dsnews.ua