• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

СБУ повідомила про крадіжку електроенергії "Вінницяобленерго": в компанії заперечують

Енергетична компанія "Вінницяобленерго" стверджує, що не виявляла крадіжок електроенергії з своїх мереж

Логотип СБУ
Логотип СБУ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії в Facebook, передає "ДС".

Таким чином компанія відреагувала на новину про виявлену Службою безпеки України найбільшу підпільну кріптоферму в одному з колишніх приміщень АТ "Вінницяобленерго".

СБУ повідомляла, що зловмисники незаконно відбирали електричну енергію з мереж компанії і для цього використовували умовні засоби обліку споживання електричної енергії.

"У ході обстеження представниками контролюючого органу не було виявлено жодних фактів крадіжок електроенергії. Тому інформація про багатомільйонні крадіжки електроенергії не відповідає дійсності. Керівництво АТ "Вінницяобленерго" активно співпрацює зі слідством і зацікавлена у встановленні всіх фактів і покарання винних осіб", — вказують у компанії .

Пізніше пресслужба СБУ виклала свою позицію в коментарі Українській правді ..

"Служба безпеки України оперує цифрами і фактами і має аргументовані докази масштабних крадіжок електроенергії на АТ "Вінницяобленерго". Зараз тривають слідчі дії, в рамках яких встановлюються нові факти можливих протиправних схем навколо цього товариства. Тобто, позиція СБУ буде відображена в доказовій базі провадження", — повідомили в спецслужбі.

За інформацією джерела УП в правоохоронних органах, один з директорів викритої "кріптоферми" має родинні зв'язки з керівництвом "Вінницяобленерго".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua