• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

СБУ представила відео про підрозділ К-9, у якому працюють чотирилапі побратими

Служба безпеки України (СБУ) представила міні-фільм про життя та роботу підрозділу К-9, який складається зі спеціально тренованих собак. Відважні та розумні песики виконують, зокрема, бойові завдання у зоні ООС на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео з'явилося на офіційному каналі Служби безпеки України в YouTube, інформує "ДС".

"Наші собаки задіяні кожен день. В районі ООС наші собаки з 2014 року. Починаючи з Луганська і по теперішній час наші собаки перебувають на службі та виконують ті завдання, які ставлять ООС перед Службою безпеки в цілому. Собака швидша за людину, вона виконує свою команду до кінця. Від пошуку наркотичних засобів, зброї, вибухової речовини, людини по запаху сліду, речей — це все, що лягає на "плечі" наших тварин", — пояснює керівник кінологічного підрозділу К-9 центру спеціальних операцій "А" СБУ.

Керівник зазначає, що серед порід спецпідрозділу, переважно, бельгійські вівчарки та німецькі вівчарки.

У фільмі детально розповідається про завдання бойових собак, про те, як вони займаються альпінізмом і підтримують спортивну форму, а також, що буде, якщо тримати бельгійську вівчарку вдома без роботи. Крім того, глядачі дізнаються про ветерана підрозділу Хантера, для якого робота в СБУ є улюбленим хобі, майбутнього штурмовика Рея, який поки що більше полюбляє бешкетувати, а також Макса та Кінга, і як вони слухають свого наставника.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua