• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

СБУ провела навчання: відбивали напад на водні об'єкти на кордоні з Кримом (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Правоохоронці провели антитерористичні тренування і відбивали умовні атаки на водні об'єкти Херсонської області, зокрема на Північно-Кримський канал

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

Координаційна група Антитерористичного центру при регіональному СБУ провела планове багатоетапне антитерористичне тренування на території шести районів Херсонщини.

В обраних локаціях, розташований ряд терористичних вразливих і стратегічно важливих об'єктів критичної інфраструктури області, зокрема військовий об'єкт ВСУ, Каховська ГЕС, Каховський судноплавний шлюз і споруди Північно-Кримського каналу.

Силовики відпрацьовували реакцію на напад умовних диверсантів на стратегічні об'єкти Херсонщини. Диверсанти нібито повинні були замінувати приміщення і обладнання на об'єктах.

Повідомляється, що таким чином вдалося перевірити рівень захищеності об'єктів, готовність їх адміністрацій, служб безпеки та охорони, місцевих правоохоронних органів, спецслужб та інших воєнізованих формувань.

У тренуваннях брали участь співробітники СБУ в АР Крим, Національної та патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Нацгвардії і Держприкордонслужби, підрозділи ЗСУ, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше в Луганській області Служба безпеки України блокувала нелегальний видобуток і подальшу реалізацію вугілля на державному гірничому підприємстві.

    Реклама на dsnews.ua