• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

СБУ повідомила про підозру "керівникам" Лисичанська

Служба безпеки повідомила про підозру призначених окупантами так званого "виконувача обов’язків голови адміністрації м. Лисичанська" та його "заступника"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Служба безпеки, передає "ДС".

Слідчі задокументували, що влітку 2023 року ці посади добровільно обійняли колишній директор шахти ім. Мельникова та начальник ЖЕКу №1. Вугільне підприємство, яке очолював черговий "гауляйтер" Лисичанська, знищено "новою владою", житлово-комунальне господарство, як і все окуповане місто, лежить в руїнах. У той же час колаборанти співпрацюють з російськими загарбниками, допомагають ворогу утверджувати режим окупації та імітують для пропагандистських медіа "відновлення" Лисичанська та його інтеграцію до країни-агресора", — йдеться в повыдомленны.

Ворожим поплічникам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. 

Крім того, як зазначили в СБУ, на розгляді в судах перебувають матеріали завершених кримінальних проваджень щодо попереднього "гауляйтера" Лисичанська, "заступниці голови" окупаційної адміністрації міста, "начальника управління ЖКХ", "начальника ДПРЧ-59 Лисичанського відділу МНС лнр" та інших правопорушників.

 Їм загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua