• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

СБУ створила медичний підрозділ світового рівня, який працює на лінії фронту, — експерт про групу лікарів-спецпризначенців

Служба безпеки створила унікальний підрозділ медиків-спецпризначенців, які проводять складні операції в безпосередній близькості від лінії фронту

СБУ
СБУ / Пресслужба СБУ
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Тарас Загородній, аналізуючи документальний фільм, який 15 грудня вийшов в ефірі одного з телеканалів, передає "ДС".

"Служба Безпеки вперше розказала про унікальну команду медиків з Центру спеціальних операцій "А", які проводять складні операції в 10-15 кілометрах від лінії фронту. Бойові медики рятують не тільки співробітників ЦСО "А", але й сотні військовослужбовців інших підрозділів. Члени команди поєднують унікальні навички медиків і спецпризначенців. Обладнання для операцій носять з собою та застосовують його, якщо немає часу на евакуацію пораненого", — зазначає політолог.

Політолог вважає, що СБУ створила медичний підрозділ світового рівня, який працює на лінії фронту.

"Його будували за зразком медичних корпусів найкращих армій світу – США, Франції, Німеччини. Після війни вони будуть ділитись унікальними навичками із західними спеціалістами. Вже зараз є запити про це від іноземних партнерів", — акцентує експерт.

Загородній підкреслює, що Служба демонструє сьогодні необхідні навички військового менеджменту.

"У багатьох сферах створені підрозділи, які працюють на рівні світових стандартів. Це і медики, і оператори морських дронів, розроблених Службою, і снайпери", — резюмує експерт.

Нагадаємо, що про унікальний підрозділ медиків спецпризначенців широкому загалу стало відомо з фільму "Бойові медики. Смерть зачекає" із документального циклу "СБУ. Спецоперації перемоги", який 15 грудня вийшов на каналі 1+1. 

    Реклама на dsnews.ua