• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

СБУ у Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП знайшли ноутбук із дитячою порнографією під час обшуків

Служба безпеки України внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження стосовно невстановлених осіб Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви (МП), в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження)

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання "Лівий берег", передає "ДС".

За даними джерел "ЛБ", йдеться про керівника Чернівецько-Буковинського єпархіального управління митрополита Мелетія (Єгоренка) та секретаря архімандрита Никиту (Сторожука).

За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх (дитячу порнографію), які за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру.

В ході досудового розслідування кримінального провадження вилучена техніка направлена на комп’ютерно-технічну експертизу, за результатами якої планується подальше проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua