• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

СБУ влаштувала в синагозі Бродського в Києві тренування зі стріляниною

Служба безпеки України спільно з Посольством Держави Ізраїль провела тактико-спеціальні навчання в Києві

Реклама на dsnews.ua

В ході навчань було відпрацьовано механізм звільнення заручників, яких умовні терористи захопили в синагозі столиці, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу СБУ.

За легендою навчань, умовні "терористи" захопили у заручники Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль та вірян, що знаходились у приміщенні синагоги. В рамках антитерористичної операції спецназівці ЦСО "А" СБУ звільнили "заручників" і затримали умовних "терористів".

Тренування відбулися у Печерському районі столиці на базі Хоральної синагоги Бродського. Участь у них взяли підрозділи СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії та представників органів державної виконавчої влади.

"Керівництво Штабу Антитерористичного центру СБУ відзначило високий рівень злагодженості та ефективності дій всіх суб’єктів боротьби з тероризмом міста Києва. Іноземні партнери з Держави Ізраїль подякували всім учасникам антитерористичних навчань за співпрацю у безпекових питаннях", — йдеться в повідомленні.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua