• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

СБУ вибачилася перед українським актором, якого помилково внесла до "чорного списку"

Служба безпеки України (СБУ) попросила вибачення у українського актора Валентина Томусяка, якого раніше внесла до списку людей, що загрожують національній безпеці країни

Валентин Томусяк
Валентин Томусяк
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві СБУ, наданій "Українській правді", інформує "ДС".

"СБУ ініціювала виключення актора Валентина Томусяка з переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Відповідне подання було направлено до Міністерства культури та інформаційної політики.

Нагадаємо, що Служба безпеки раніше рекомендувала Міністерству вжити відповідних заходів щодо осіб, які брали участь у зйомці російського пропагандистського фільму.

Оскільки прізвище Томусяка значилось серед учасників знімальної групи, він був включений до відповідного переліку. Однак детальне вивчення складу групи свідчить, що даний громадянин не брав участі у зйомках.

Відтак Валентина Томусяка було внесено помилково, додаткова і детальна перевірка усіх поданих пропозицій буде здійснена окремо. СБУ приносить вибачення Валентину Томусяку", — зазначили в СБУ.

Нагадаємо, у понеділок, 1 листопада, Мінкульт за поданням СБУ додав 32 акторів та інших учасників зйомок російського пропагандистського фільму "Солнцепёк" до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України. У переліку під номером 216 опинився український актор Валентин Томусяк.

Міністр культури Олександр Ткаченко звернувся до Служби безпеки України (СБУ) з проханням перевірити, як Томусяк потрапив до списку людей, які загрожують національній безпеці країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua