• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

СБУ викрила групу контрабандистів з МЗС

Контррозвідка СБУ припинила протиправну діяльність діючих та колишніх посадовців МЗС України, які використовували офіційні документи зовнішньополітичного відомства для перевезення диппошти та контрабанди підакцизних товарів

Реклама на dsnews.ua

Учасники оборудки переміщували через державний кордон України валюту, золото та підакцизні тютюнові вироби. Усе це — за використання дипломатичних привілеїв та імунітетів, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу СБУ.

Зокрема, на митному посту "Ягодин" Волинської митниці контррозвідники СБУ, спільно із слідчими ДБР, затримали вантажний транспортний засіб з дипломатичними номерними знаками. На ньому посадовці МЗС України намагалися перевезти до Європейського Союзу: $140 тис., 67,2 тисяч євро, 11,6 тис. польських злотих, майже 16 кг виробів із золота, орієнтованою вартістю 15 млн грн. тютюнові вироби у кількості 8826 блоків на 1,5 млн грн. за цінами чорного ринку.

Зараз тривають оперативно-слідчі дії у межах кримінального провадження, за результатами яких вирішуватиметься питання про повідомлення підозр фігурантам.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua