• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Сьогодні нардепи розглянуть понад 30 законопроектів, серед яких питання нацбезпеки

Реклама на dsnews.ua
Верховна Рада сьогодні розгляне понад 30 законопроектів, особлива увага буде приділятися питанням національної безпеки і наповнення державного бюджету

Про це, як повідомляє "ДС"в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила кореспондент Анастасія Соха.

"Парламентарі сьогодні розглянуть понад 30 законопроектів. Першу половину дня парламентарії будуть приділяти більше уваги питанням національної безпеки. Зокрема, повинні розглянути постанову, яка дозволить усунути розбіжності у питаннях грошового забезпечення військовослужбовців строкової служби. Розглянуть постанову, яка дозволить ввести короткострокові контракти для військовослужбовців з чітким терміном дії, і створення реєстру єдиної бази військовослужбовців. На порядку денному також законопроекти, які дозволять звільнити від мита на продукцію оборонного призначення, і законопроект, який дозволить ввести нові правила збору ренти за видобуток нафти і газу", - зазначила вона.

При цьому кореспондент підкреслила, що у другій половині дня нардепи будуть розглядати питання наповнення державного бюджету. "Це 10 законопроектів, блок питань щодо змін до Податкового та Митного кодексів", - уточнила вона.

Кореспондент додала, що, на думку голови профільного комітету Ніни Южаниной, тільки трьох законопроектів достатньо, щоб розглядати цілий день, тому що вони вимагають надмірної уваги.

    Реклама на dsnews.ua