• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Сьогодні Україна відзначає День територіальної оборони (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

З сьогоднішнього дня Україна відзначає День територіальної оборони в першу неділю жовтня

Свято було засновано Президентом України Володимиром Зеленським, передає "ДС".

Свято вирішили заснувати через важливість територіальної оборони в забезпеченні обороноздатності і територіальної цілісності України. Також воно має служити розвитку сучасних військових традицій.

Інформагентство Міноборони "АрміяInform" опублікувало привітання з Днем територіальної оборони від командувача ОС ЗС генерал-лейтенанта Сергія Наєв. Публікуємо його повністю.

"Шановні бойові побратими, ветерани російсько-української війни!

Від себе особисто та Командування об'єднаними силами Збройних Сил України вітаю Вас з Днем територіальної оборони України!

Обороноздатність України в більшій мірі залежить від організованості суспільства і його здатності швидко мобілізуватися в складний для держави час.

Сьогодні територіальна оборона України є складовою підготовки резервів і готовності громадян надати гідну відсіч ворогу, а її подальший розвиток підтверджує досвід, набутий під час антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил.

Міцна територіальна оборона — це сила, яка присутня в кожній громаді і на яку розраховує країна, тому ваші патріотизм і підготовленість є надійною і гарантованої допомогою в захисті держави від російської агресії.

У цей святковий день бажаю Вам здоров'я, мужності і витримки. Нехай завжди Ваші зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян.

Слава Україні! Разом переможемо! "

    Реклама на dsnews.ua