• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Сьогодні в Україні відзначають День танкіста

Реклама на dsnews.ua
В Україні сьогодні, 9 вересня, святкують День танкістів. Свято встановлено згідно з указом президента України "Про День танкістів" від 29 серпня 1997 року

Це було зроблено "на підтримку ініціативи ветеранів танкових військ і танкобудівників України, враховуючи бойові заслуги танкістів у роки Другої світової війни, та з метою виховання воїнів-танкістів Збройних сил України на кращих традиціях попередніх поколінь",передає "ДС".

Танкістів зі святом вже привітали президент України Петро Порошенко, міністр оборони Степан Полторак і голова Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

"Вітаю з Днем танкістів! Сьогодні українські воїни-танкісти з честю тримають позиції на сході, демонструючи фантастичний професіоналізм і бойову майстерність у протистоянні агресору. Слава нашим захисникам і вічна пам'ять мужнім героям-танкістам, які віддали життя за мирну Україну", - сказано в повідомленні президента в Twitter.

Степан Полторак на сторінці у Facebook:

"Праця танкіста - важка і небезпечна місія, адже саме танкістам доводиться бути там, де найспекотніше - там, де вирішується доля бою за Україну".

Віктор Муженко в Twitter нагадав про новий символ танкістів, а саме платній рукавиці з перначом XVI століття.

    Реклама на dsnews.ua