• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Секретар РНБО поділився даними щодо російської паспортизації в ОРДЛО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (СНБО) Олексій Данілов заявив, що російська паспортизація на територіях окупованого Донбасу сповільнилася

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на брифінгу після засідання РНБО 17 вересня, інформує "ДС".

За словами Данілова, статистика щодо кількості виданих Росією паспортів мешканцям окупованого Донбасу є різною, бо до неї іноді вносять і тих, хто лише подав заявку на отримання паспорту.

"Статистика є різна. У нас є цифра 630 тисяч, є цифра 740 тисяч. Не всі (паспорти, — "ДС") видають на території Донецької і Луганської областей. Вони там вивозять їх (мешканців, — "ДС") частинами у Ростовську область. На сьогодні темпи видачі уповільнилися, вони не такі активні, як були раніше", — сказав він.

Нагадаємо, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що українці, які взяли російські паспорти на Донбасі, зможуть виїхати до Росії, однак українська держава такі документи визнавати не буде.

Як писала "ДС", у підконтрольній терористам "ЛНР" погрожували скороченням зарплат тим, хто відмовляється отримувати громадянство Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua