• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Секретар РНБО дав пораду чиновникам з подвійним громадянством і згадав Коломойського

Чинним депутатам і державним чиновникам слід негайно відмовитися від громадянств інших держав, якщо вони у них є, інакше їх чекають неприємності

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ДС".

"Відносно тих панів, які сьогодні займають виборчі або інші посади та мають подвійні або множинні громадянства, ми це в апараті РНБО відпрацьовуємо. Я б радив їм відмовитися від іншого громадянства, якщо воно є, щоб не наражатися на неприємності", — сказав Данілов.

Він нагадав цитату Коломойського про його "потрійне громадянство" і підкреслив, що у разі роботи на держслужбі йому доведеться залишитися тільки громадянином України.

"Те, що стосується Ігоря Коломойського, ви знаєте, що у нього, як він сам говорив, не подвійне, а потрійне громадянство. Якщо він буде просуватися на якісь щаблі державної влади, він не зможе це зробити не відмовившись від тих громадянств, які у нього є, крім українського", — заявив Данілов.

Сам Коломойський підтверджував, що має паспорти України, Ізраїлю та Кіпру.

Як писала "ДС", Рада нацбезпеки і оборони на сьогоднішньому засіданні доручила Кабінету міністрів розробити проєкт закону щодо осіб з подвійним громадянством.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua