• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Секретар РНБО Данилов підтвердив зв'язок з Ляшком

Реклама на dsnews.ua

Призначити заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка головним санітарним лікарем України запропонував секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов

Про це в подробицях Данилов розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

"І я можу сказати, що безпосередньо мав відношення до появи Віктора Ляшка. Це сталося 11 лютого, коли ми в Раді нацбезпеки зібрали велику нараду, була міністр Скалецька і я, було, принаймні, чоловік 35-40, і я питаю: "А де наш головний санітарний лікар?". І тут така тиша. Я кажу: "Я не зрозумів". Відповідь: "А у нас його немає". Я кажу: "Почекайте, немає головного санітарного лікаря, зараз ми в ситуації пандемії?".

Я кажу: "А хто тут заступники міністра, є?". Кажуть: "Так". Було там три заступники. Віктор встав і каже: "Я заступник". Я кажу: "Дивіться, призначайте цю людину санітарним лікарем". Ось так це сталося", - стверджує секретар РНБО.

За словами Данилова, реформа Міністерства охорони здоров'я призвела до того, що в Україні в момент пандемії не було головного санітарного лікаря, який і повинен відповідати за санітарно-епідеміологічний стан нашої країни.

Нагадаємо, раніше кілька джерел повідомили, що партія "Слуга народу" може висунути на виборах мера Києва головного держсанлікаря Віктора Ляшка.

    Реклама на dsnews.ua