• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Секретар РНБО з командою розробляють пропозиції щодо забезпечення нацбезпеки

Реклама на dsnews.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов підписав розпорядження про створення міжвідомчої робочої групи для розробки пропозицій до Бюджетної декларації на 2022-2024 роки та проєкту Закону України "Про Державний бюджет України на 2022" по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби РНБО, передає "ДС".

"Керівником робочої групи призначено першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковника Михайла Коваля. До складу робочої групи увійшли представники суб'єктів сектора безпеки і оборони України, Міністерства фінансів України та Апарату РНБО України", — сказано в повідомленні.

РНБО, відповідно до закону, розглядає проєкт закону про держбюджет по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України, та вносить відповідні пропозиції. Робоча група повинна підготувати і подати матеріали до засідань РНБО з цих питань.

Як писала "ДС", 29 грудня Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО. Кривоніс у відповідь подякував президенту "за новорічний подарунок".

    Реклама на dsnews.ua