• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Секретарем нової Київради став Володимир Бондаренко

Заступником мера Києва — секретарем Київради обрано Володимира Бондаренка (фракція партії УДАР Віталія Кличка)

Володимир Бондаренко
Володимир Бондаренко
Реклама на dsnews.ua

Його кандидатуру підтримали 114 депутатів, передає "ДС" з посиланням на сайт Київради.

"Я буду робити все для того, щоб міська рада могла стабільно і ефективно працювати. Буду продовжувати справу свого попередника Володимира Прокопіва — робити Київську міську раду відкритою для людей, прозоріше та ближче", — зазначив Бондаренко.

Також новообраний секретар Київради запевнив у своїй об'єктивності і неупередженості при прийнятті рішень і організації роботи Київської міської ради.

"Не дивлячись на те, що я обраний від політичної сили, можу пообіцяти, що буду максимально рівновіддаленим і одночасно близьким до всіх фракцій. Адже секретар Київради — це помічник для кожного депутата в цій сесійній залі, це ефективний менеджер, яким я зобов'язуюсь бути", — підкреслив він.

Бондаренко народився 26 січня 1985 року в Києві. Має вищу юридичну освіту. Трудову діяльність розпочав у 2003 році технічним працівником середньої школи №61 Шевченківського району міста Києва.

У 2007-2013 був помічником Віталія Кличка в Київській міській раді. У 2012 році під час проведення виборів до парламенту балотувався в народні депутати Верховної Ради України VII скликання від політичної партії "УДАР Віталія Кличка". У 2013-2014 роках був помічником Віталія Кличко у Верховній Раді. З 2014 по 2017 рік працював керівником апарату КМДА. Останнім часом був радником мера Києва і секретарем Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, найбільшими фракціями в Київській міській раді за результатами виборів 25 жовтня стали "Європейська солідарність" та УДАР Віталія Кличка.

    Реклама на dsnews.ua