• USD 27.7
  • EUR 31.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Секс-скандал у Раді: Найєм припустив масовий похід "слуг" до венеролога після поліграфа

Реклама на dsnews.ua
Екс-нардеп Мустафа Найєм з іронією заявив, що після "шоу з поліграфом" у зв'язку інтимною перепискою "слуги народу" Богдана Яременка представники цієї фракції в Раді можуть масово піти до венеролога

Про це Найєм написав на своєму каналі в Telegram, інформує "ДС".

"Я вибачаюся, а вже можна говорити "при Еврооптимистах такого не було" або після шоу з поліграфом треба дочекатися ще й колективного походу до венеролога?", - написав він у соцмережі.

Нагадаємо, раніше в Раді сфотографували листування "слуги народу" Богдана Яременка з повією. Сам депутат заявив, що це нібито була провокація, а листування - "сфабрикована".

За інформацією екс-нардепа Сергія Лещенка, в Офісі президента розглядають варіант з позбавленням Яременко депутатського мандата.

Нагадаємо, 18 жовтня члени фінансового комітету "провалили" законопроект № 2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Документ зареєстрували в парламенті 4 вересня, його авторами стали 31 депутат від фракцій "Голос" і "Слуга народу".

Законопроект пропонує скасувати роботу т. н. електронних майданчиків (спеціальне програмне забезпечення), через які оцінювачі та нотаріуси зобов'язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Документ також передбачає відключення всіх авторизованих електронних майданчиків від Єдиної бази даних звітів про оцінку. Діючі електронні майданчики ЗМІ пов'язують з народним депутатом Антоном Яценком.

За інформацією колишнього народного депутата Сергія Лещенка, деякі депутати від "Слуги народу", т. зв. "люди Коломойського", в комітеті отримали по $30 тисяч від "зацікавлених осіб", щоб не голосувати за вказаний законопроект. Після інциденту'слуг народу", які входять в комітет Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, вирішили перевірити на детекторі брехні.

    Реклама на dsnews.ua