• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Семен Семенченко повернувся до СІЗО без права застави

Солом'янський суд Києва задовольнив клопотання Служби безпеки України про зміну запобіжного заходу екснардепу Семенові Семенченку з цілодобового домашнього арешту на безальтернативне утримання під вартою

Семен Семенченко
Семен Семенченко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив кореспондент "Страни" з Солом'янського суду Києва, передає "ДС".

У Солом'янському суді Києва 26 липня проходило вже четверте засідання за клопотанням СБУ про зміну запобіжного заходу Семенові Семенченку.

До сьогодні щодо екснардепа діяв запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, але слідчі СБУ вважають, що Семенченко може впливати на свідків, у зв'язку з чим ними було подано клопотання про зміну запобіжного заходу на утримання під вартою.

Сам Семенченко перед судом заявляв, що глава СБУ Іван Баканов особисто розпорядився, щоб Семенченка утримували під вартою.

"Тиск на суд іде з боку СБУ, Офісу генерального прокурора і прокуратури області", — заявив Семенченко перед судом.

Як повідомляла "ДС", 24 березня Служба безпеки України повідомила про викриття нелегальної приватної військової компанії (ПВК), організаторами якої назвали Семена Семенченка і "агента НАБУ" Євгена Шевченка. За даними СБУ, "діяльність була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, у тому числі проти основ національної безпеки".

Крім того, за версією слідства, Семенченко і Шевченко є можливими організаторами і учасниками протиправної схеми з ввезення поза митним контролем військових запчастин і товарів подвійного призначення з Російської Федерації, які згодом продавали державним підприємствам оборонної сфери за завищеними цінами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua