• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Сенатор США хоче узаконити вільну торгівлю з Україною

Американський сенатор Ліндсі Грем заявив про необхідність створення зони вільної торгівлі з Україною в найближчі кілька років

REUTERS/POOL
Реклама на dsnews.ua

Про це Грем заявив під час брифінгу за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми всі підтримуємо додаткову економічну допомогу для економіки України. Моя мета — досягти угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та Сполученими Штатами у найближчі роки. Це насправді в корені змінить наші стосунки. Це стане сигналом для всього світу, що Україна відкрита для бізнесу", — сказав Грем.

Сенатор зазначив, що для того, щоб досягти цілей укладення угоди про зону вільної торгівлі, надання більшої економічної і оборонної допомоги, треба зробити більше в напрямку боротьби з корупцією в Україні.

"Ми цінуємо реформи, але треба зробити більше", — додав Грем.

У той же час сенатор запевнив, що в Конгресі США є широка двопартійна підтримка свободи України.

"В Америці є багато розбіжностей між республіканцями й демократами, але не щодо України. Ми єдині щодо України", — зазначив Грем.

Як повідомляла "ДС", товарообіг України з Великобританією з моменту запуску зони вільної торгівлі збільшився на 41,5% проти відповідного періоду 2020 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua