• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Сенцов "проїхався" по владі, розкритикувавши кримінальне переслідування Антоненка і Верланова

Реклама на dsnews.ua

У день виборів відомий український кінорежисер і політв'язень Кремля Олег Сенцов розкритикував нинішню владу, зокрема через "липові" справи проти Андрія "Ріффмайстра" Антоненка і ексглави ДПС Сергія Верланова

Про це йдеться в повідомленні Сенцова в Facebook, передає "ДС".

"На жаль, в кращу сторону нічого не змінилося. Люди, які продовжують чомусь називати себе "правоохоронцями", тримають Антоненка в заручниках в якості застави їх "ефективності". Вся ця історія може закінчитися штурмом і не тільки будівлі суду. ГПУ нарешті знайшла "головного корупціонера" — це колишній глава податкової служби Сергій Верланов. Крім цього незрозумілого звинувачення йому шиють ще фінансування тероризму — щоб цю справу вела СБУ, тому що НАБУ відмовляється підписувати фейкові підозри", — написав Сенцов.

Разом з тим, на думку режисера, "зафаршмачений по самі сірі вуха, знаменитий суддя Вовк, про пригоди якого чули майже всі в Україні, крім президента, дозволяє Зеленському проводити протизаконне опитування прямо на виборчих дільницях в день голосування".

Нагадаємо, у вересні український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов в річницю свого визволення подякував усім, хто був причетний до цієї події рік тому, а також нагадав про сотні українців, які перебувають в полоні.

    Реклама на dsnews.ua