• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Сергій Льовочкін може бути призначений в ТКГ щодо Донбасу замість Кравчука

Колишній глава Адміністрації президента Віктор Януковича Сергій Льовочкін може бути призначений головою української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу замість Леоніда Кравчука

Реклама на dsnews.ua

Про це в Facebook написав політичний експерт Кирило Молчанов, посилаючись на свої джерела, передає "ДС".

"Згідно з інсайдом, на місце Кравчука, який проходить довгий курс реабілітації в Німеччині, може бути призначений Сергій Льовочкін", — написав він.

Експерт підтримав дане призначення, зазначивши, що Льовочкін завжди показував майстерність переговорів і що він є договороспроможною стороною для росіян.

Інформацію про призначення Льовочкіна підтвердив також інший експерт Валентин Гайдай.

"Льовочкін, на відміну від того ж Медведчука, не сприймається як явно проросійський політик. А в переговорах це дуже важливо. Бажано не асоціюватися ні з Майданом, ні з Росією, ні з Заходом. Тому поява Льовочкіна може надати нового імпульсу в переговорах по Донбасу", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що глава української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук, котрий переніс операцію на серці, проходить зараз реабілітацію в Німеччині. Про це повідомив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович, зазначивши, що ще невідомо, чи зможе Кравчук з'явитися на публіці до кінця року.

Як повідомлялося, в кінці червня поточного року перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук переніс операцію на серці.

    Реклама на dsnews.ua