• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шахов може вийти до другого туру виборів мера Києва, — політологи

Реклама на dsnews.ua

У другому турі київських виборів може виявитися хто завгодно з діючих кандидатів в мери. І нардеп Сергій Шахов — максимально можливий варіант

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політичний експерт Богдан Бондаренко.

"Коли говорять про раціональне голосування в країні в цілому або особливо в Києві — це викликає тільки усмішку. Хто вибрав Черновецького? А хто вибрав Кличко на перший термін, коли не знали взагалі, чого від нього чекати? Київ — це різнобарвний електорат, який може проголосувати за будь-якого, особливо, якщо цим буде можливість сказати загальне "фе" національної порядку денному", — пише експерт.

Співголова партії "Наш край" Сергій Шахов
Співголова партії "Наш край" Сергій Шахов

"Іншими словами, в рамках цієї "раціональності", я очікую великі результати у Шахова, ніж, умовно, у Гусовського. Перший експресивніший, може і по обличчю дати (привіт Мосійчуку) і набагато зрозуміліше пересічному виборцю, ніж "розумний мер", — додав Бондаренко.

"Те ж стосується досвіду. У кампанії Кличка, Шахова або Кучеренка він більше присутній, ніж у "розумного представника майбутнього", — резюмував експерт.

Кандидат в мери Києва Сергій Шахов
Кандидат в мери Києва Сергій Шахов

Схожої думки також дотримується політолог Ігор Петренко: "Активну кампанію починає проводити співголова партії "Наш край" Сергій Шахов. Медійно він впізнавана людина, і хоча він не шоумен, і не боксер, але його бійку з Ігорем Мосійчуком в прямому ефірі думаю пам'ятає багато. Соціологічних замірів поки немає, але київський електорат відрізняється певною непередбачуваністю ".

    Реклама на dsnews.ua